...czyli Equipowicze, którzy na chwilę obecną nie mogą zaszczycać nas swoją obecnością podczas rowerowych wypadów

 
  Stanisław [Stachu] LOGISTIC
Swoim nobliwym wyglądem wzbudza ogólny szacunek i poważanie. Do czasu, aż się nie odezwie. Wtedy staje się głównym zarzewiem wybuchów śmiechu i ogólnej wesołości. Po prostu dusza towarzystwa i główny equipowy dowcipniś, warzelniany i podrywacz.
  Piotr [Dżonson] LOGISTIC
Dwuwymiarowy (wysokość i długość) motor napędowy naszej grupy. Potrafi opieprzyć, oburzyć się a czasem nawet i pochwalić. Tworzy szczególnie niebezpieczną mieszankę w połączeniu swej osoby ze Stachem. Niekontrolowane wybuchy śmiechu gwarantowane. 
  Ewa [Ema] PCK
"Będąc młodą lekarką" nieprzerwanie od wielu lat z nami jeździ. Equipiczka z krwi i kości. Jest ogólnie wesoła dziewucha - kulturalna, wychowana i nie odwraca się tyłem. Ma w pokoju plakat Leppera z widłami. 
  Michał [Misiek] PREZES
Tutaj znajduje się opis zastępczy, albowiem prawdziwy opis Miśka nie może być publicznie udostępniony, gdyż nie daje rady. Możliwe, że prawdziwy opis zostanie kiedyś udostępniony, lecz dzień ten nie jest bliski. Hej!!!
  Wojtek [NooRm]
Przeszedł chrzest rowerowy podczas wycieczki do Ptkanowa. Nie zwątpił - ba! był coraz chętniejszy na wycieczki z Equipą. Na swojej pierwszej wyprawie na Roztocze został zaciągnięty do Niedocenionej Sekcji Jajcarzy.
Wojtek [Doktor] DOCTOR
Pełni oczywiście funkcję dyżurnego lekarza na naszych wyprawach. Człek o niesamowitym poczuciu humoru (myślałby kto... lekarz:) znający setki historii i męskich dowcipów. Zazwyczaj w połowie rajdu zauważa przytomnie: "a gdzie są dziewczyny? Nie pojechały?"
Iwona [Mała Baba]
Jest tak mała, że nie wiadomo, kiedy się ogólnie pojawiła; kiedy się wkupiła do Equipy - też nikt za bardzo nie kojarzy. Znana miłośniczka tańców niekoniecznie albańskich, właścicielka M1, w którym odbywają się Equipowe posiadówy.
Piotrek PHOTO
Odkąd wybrał się na wyspy w celach ciułaczych zrobił się strasznie niebezpieczny i nieprzywidywalny. Trzeba się pilnować, żeby nie jechać przed nim, bo można nagle usłyszeć "Misiek, będę Cię brał z lewej". Dlatego też podczas noclegów przykuwamy go do rowerów. Na plus jednak trzeba mu zaliczyć fakt, że przywozi nam z Irlandii piwo. Upodobnił się do Trola (podzas uśmiechu).
  Paweł [Lampart]
Jeden z członków tzw. "Kadry". Pełni w Equipie ważną funkcję (choć nikt nie wie jaką ;) Specjalizuje się także w domorosłej produkcji trunków powalajających (wespół zespół z Kazikiem). Efekty produkcji testuje na nas ;) 
Kazik [Odkurzacz]
Znany w Equipie z niepohamowanego apetytu, ale także z nieprzeciętnych umiejętności kulinarnych (choć zdarza mu się przesolić jajecznicę:) Po wnikliwym śledztwie poszlakowym, uznany jako winny zeżarcia "paszteta" w Suścu.
Michał [Krzychu]
Dużo myśli, zanim coś powie/zrobi. Ulubiony przysmak Krzycha to papierek z chleba - koniecznie z dużą ilością masła. Zdarza mu się przyznawać rację FAramce. Jego idolami są pszczółka Maja i Gucio.
Piotrek [Lewy]
Lewy? He, no cóż, raczej nic porządnego o nim powiedzieć nie można. Nie umie grać w skojarzenia, wywala się na prostych... No może to, że jakoś za bardzo go wszyscy lubią, bo fajny jest. Bardzo się zżył z Equipą (szczególnie z jej żeńską częścią:) a Equipa z nim. Brzydko mówiąc: jeden z filarów Equipy.
Andrzej [Amra]
Podobno o Amrze można powiedzieć wiele ciekawych rzeczy (niewykluczone, że nie), aczkolwiek nie znamy nikogo, kto może to potwierdzić. Chodzą słuchy, że ma na imię Andrzej.
Paweł [Galfa]
Senior wśród juniorów albo junior wśród seniorów - doskonale dogaduje się zarówno z jednymi jak i drugimi. Chrapie prawie tak głośno jak Stachu, lubi gofry z jagodami. Ma znakomitą celność, potrafi trafić do czapki w nocy z każdej odległości. Nie pytajcie czym :P!
  Małgosia
Główna, za przeproszeniem, opiekunka tego całego bałagana. Czuwa, pomaga, doradza, ratuje, zbiera pieniądze. Małgosia w niesprzyjających okolicznościach może zostać pomylona ze swoim własnym synem.
  Jaś
Narzędzie terroru w rękach Piotra i Stacha. Jaś (jak sama nazwa wskazuje) służy do zastraszania prezesów, jak i poszczególnych członków Equipy. Wygląda groźnie, wodzi czujnym spojrzeniem wszędzie szukając zaczepki.
Gisela [Zeber]
Uczestnik pierwszej roztoczańskiej wyprawy zakwalifikowany do Equipy. Wychowanek MacDwaina. Lubi podziwiać ładne widoki, a szczególnie laski w stringach, dlatego musi być przywiązywany do kierownicy, żeby nie narobić dymu...
Koń [Dżedaj]
Nieparzystojednokopytny przyrząd do pływania. Dzieło chorego umysłu, które zawładnęło Equipą podczas roztoczańskiej eskapady nr 4. Służy do: pływania, bicia po głowie, gry w baseball wodny. Podczas wycieczek pieszych i rowerowych mości sobie posłanie w plecakach i sakwach.
  Marzanna RIP
Gwiazda jednej wycieczki (rozpoczęcie sezonu 2010). Zginęła z rąk FAramki - spalona i utopiona w Koprzywiance.