...czyli ludzie zasłużeni dla nas, nasi przyjaciele, rowerzyści, których polubiliśmy, ale nie możemy (z różnych powodów) gościć w naszych szeregach...

Marek Juszczyk
Członek Honorowy nr 1! Człowiek, który o naszym regionie wie chyba wszystko. To dzięki Jego rajdom rowerowym ("Cudze chwalicie - swego nie znacie") spotkaliśmy się i "zawiązaliśmy". Staramy się być na każdym wyjeździe PTTK-owskim, zresztą są u nas i relacje z nich i fotki. Każdy oznaczony szlak rowerowy w regionie przeszedł przez Jego ręce: był przez Niego wymyślony i tyczony.
PS: Podobno zaczyna dzień od zaglądnięcia na naszą stronę :)
Zbyszek Długosz
Prowadzi camping w Suścu, który jest centrum życia kulturalnego Roztocza. Gości nas zawsze z otwartymi rękami (i nie tylko). Ma talent rzeźbiarski i małego zwierza. Mimo, że ma nas za starych ochlejów, to bardzo go lubimy.
Kubuś - nadworny grajek
Po wielu namysłach (a nawet próbach stworzenia kategorii "gitarzyści") doszliśmy do wniosku, że Kubę należy umieścić właśnie w tym dziale. Kuba roweru nie posiada, zdecydowanie woli piesze wycieczki. Ale - jak wskazuje opis na górze tej strony - jest naszym przyjacielem. Uczestniczy zwykle (choć nie tylko) w kilkudniowych wycieczkach Equipy, a udziela się głównie wieczorami i nocami (nierzadko do samego rana) umilając nam czas gitarowym brzdękoleniem.
  Zbyszek Szczepański
Pochodzi z Sandomierza, mieszka w SanSulęcinie ;) Po objechaniu z Equipą wybrzeża Bałtyku, zaprosił nas do siebie - na Pojezierze Lubuskie. Z chęcią skorzystaliśmy. Wyprawa była zdecydowanie udana, co oczywiście zawdzięczamy gospodarzowi i przewodnikowi w jednej osobie.