Nadejszła kolejna niedziela i kolejna przejażdżka gdzieś w okolice... Spotkanie oczywiście standardowo pod Bramą Opatowską o godzinie 9:00. Jak zwykle byłam wcześniej od reszty i na naszym miejscu startu wystawiono pomnik SOLIDARNOŚCI!! Szkoda tylko, że nie nam!!! No może kiedyś się go doczekamy...
Musiałam znaleźć inne siedzące miejsce, bo jeszcze ławki nam zabrali.

Czytaj więcej: Stawy, stawiki... [11.09]

Przyszła niedziela, więc nadszedł czas na kolejną wycieczkę. Equipa spragniona słońca po nadmorskich wojażach stawiła się w mniejszej lub większej części o godzinie 10 pod Bramą Opatowską w ilości osób dziesięciu. Wymieniliśmy uwagi na temat pięknej pogody i jej podobieństwa do tej z nad morza. Duże poruszenie wywołało przybycie Stacha w nowej identycznej czapeczce, co nieboszczka stara.

Czytaj więcej: Nowiny [21.08]

Dzień 0. – 6 sierpnia

To była sobota. W niedzielę rano ServiceCar (z dwoma kierowcami – Stachem i Lampartem) wyjeżdżał już do Świnoujścia, więc trzeba było zapakować w niego toboły. Po upchaniu większości bagaży do Seicenta Piotra okazało się, że to naprawdę pojemny samochód, hehe. Jednak gdy w niedzielę rano dopakował się Lampart – zabrakło miejsca na rzeczy Krzycha (zaledwie jeden plecak + śpiwór). Co z tego wynika? ;)

Czytaj więcej: Wybrzeżem Bałtyku [07-14.08]

Uczestnicy wyprawy: Stachu, Piotr, Galfa, Faramka, Lewy, Lampart, Amra, Krzychu, Jolka


Dzień pierwszy

Czytaj więcej: Wybrzeżem Bałtyku [07-14.08]

Uczestnicy wyprawy "WYBRZEŻEM BAŁTYKU": Stachu, Piotr, Paweł (Galfa), Andrzej (Amra), Paweł (Lampart), Paulina (Faramka), Piotrek (Lewy), Michał (Krzychu) i ja (Joluś).


6 sierpnia (sobota)

Czytaj więcej: Wybrzeżem Bałtyku [07-14.08]